Ons team
Ons team
-
Directie
-
Ewald Hartman
Algemeen directeur -
Marc ter Laak
Commercieel directeur - Afdelingshoofd Asbest
-
Asbest
-
Vincent Holtmaat
Teamleider Asbest -
Angelique Schröder
Planner Asbest coördinatie -
Brenda Hesselink
Administratief medewerker Asbest inventarisatie -
Elles Oude Hesselink
Planner Asbest inventarisatie -
Gerben Jansen
Adviseur Asbest coördinatie -
Gijs Zengerink
Planner administratief medewerker -
Henriët Nijkamp
Projectleider Asbest -
Herman Pongers
DIA (Deskundig Inventariseerder Asbest) -
Jolien Zanderink
Planner Asbest inventarisatie -
Jonathan van der Zande
Inspecteur Asbest -
Jorieke Broenink
Adviseur Asbest coördinatie -
Karin Stam
Adviseur Asbest coördinatie -
Kiet Zinkweg
Medewerker projectondersteuning Asbest -
Mark Pijffers
Adviseur Asbest coördinatie -
Roger Hesselink
Senior DIA (Deskundig Inventariseerder Asbest) -
Ruud Wind
Adviseur Asbest coördinatie
-
Bouwproces & Brandveiligheid
-
Bob Achterbosch
Projectleider Brandveiligheid -
Chris Bekkedam
Inspecteur Bouwproces & Brandveiligheid -
Danny Oude Lashof
Projectleider Brandveiligheid -
Danny van Wakeren
Inspecteur Brandveiligheid -
George Kourie
Inspecteur Bouwproces -
Stijn Richters
Inspecteur Bouwproces -
Tim Horsthuis
Projectleider Bouwproces -
Tirza Kuiphuis
Afstudeerder Brandveiligheid -
Youri Borggreve
Inspecteur Bouwproces & Brandveiligheid
-
Bodem
-
René Bezuijen
Afdelingshoofd Bodem -
Annemarie Troost
Adviseur Bodem -
Bjorn Franke
Projectleider Bodem -
Erik Pit
Senior adviseur Bodem -
Guusje van Diermen
Medewerker projectondersteuning Bodem -
Hidde Kok
Medewerker projectondersteuning Bodem -
Jolijn Slot
Adviseur Bodem -
Lars Hartman
Inspecteur Bodem -
Maijke Platenkamp
Adviseur Bodem -
Mischa Kroes
Inspecteur Bodem -
Nick Ruiter
Inspecteur Bodem -
Rob Fieten
Senior projectleider Bodem -
Sanne Brouwer
Adviseur Bodem -
Wesley Stricker
Projectleider Bodem
-
Ecologie
-
Merijn van Hoek
Teamleider Ruimtelijke ordening & Ecologie -
Ben ten Oever
Projectleider Ecologie -
Bram Beune
Ecoloog -
Bram van den Bor
Ecoloog -
Jessica Martens
Ecoloog
-
Ruimtelijke ordening
-
Merijn van Hoek
Teamleider Ruimtelijke ordening & Ecologie -
Bouke Kamphuis
Adviseur Ruimtelijke ordening -
Chelsea van Zwieten
Adviseur Ruimtelijke ordening -
Justin Hendriks
Projectleider Ruimtelijke ordening -
Ruben Laman
Adviseur Ruimtelijke ordening -
Shareen Auma
Adviseur Ruimtelijke ordening
-
Erfgoed
-
Sytze Talsma
Afdelingshoofd Erfgoed -
Adriana Bakker
Projectleider Archeologie -
Arjan Hullegie
Projectleider Archeologie -
Danise van Hal
Adviseur Archeologie -
Karen Slotemaker
Projectleider vooronderzoek ontplofbare oorlogsresten - KNA Archeoloog -
Kayleigh Sinnema
Medewerker projectondersteuning Erfgoed -
Laura Soetens
Senior KNA Archeoloog -
Lianda Hutten
Planner Erfgoed -
Lieke Bouwknegt
Medewerker projectondersteuning Erfgoed -
Mart Scholman
Archeoloog -
Rick le Cotey
Assistent Deskundige OOO - Archeoloog -
Stan de Graaf
Archeoloog -
Yoshua Csonka
Senior KNA Archeoloog - KNA prospector
-
GebouwAssistent
-
Michael Bossink
Software ontwikkelaar -
Rogier Oude Heuvel
Software ontwikkelaar
-
Ontplofbare Oorlogsresten
-
Sytze Talsma
Afdelingshoofd Erfgoed -
Karen Slotemaker
Projectleider vooronderzoek ontplofbare oorlogsresten - KNA Archeoloog -
Leander Hiltjesdam
Assistent deskundige OOO -
Rick le Cotey
Assistent Deskundige OOO - Archeoloog -
Thijs Bakker
Projectleider opsporen ontplofbare oorlogsresten - Senior Deskundig OOO
-
Staf
-
Anja Verberne
Afdelingshoofd Staf - Stagecoördinator -
Bas ter Mors
KAM medewerker -
Eva Hartman
Medewerker marketing & communicatie -
Ingrid Rengelink
Senior financieel medewerker -
Isa Snijders
HR medewerker -
Jolanda Brookhuis
HR-adviseur -
Merlin van Dijk
Medewerker projectadministratie -
Monique Kolner
Office manager -
Münevver Yaman
Administratief medewerker -
Sharon Sanderink
Medewerker projectadministratie -
Wesley Oude Alink
Systeembeheerder